Kontakt

Ścianki tekstylne 

 

Łukowa ścianka tekstylna. Łatwy montaż, transport w niewielkiej torbie. Brak efektu odbijania światła.

 

Ścianka łukowa zbudowana jest z aluminiowej ramy składanej z niewielkich elementów, na którą naciąga się grafikę na tkaninie. Takie rozwiązanie umożliwia zarówno łatwy montaż ścianki bez narzędzi jak i bezproblemowy transport w torbie o niewielkich gabarytach. Grafika na tkaninie nie odbija światła dzięki czemu ścianka doskonale nadaje się jako tło na eventy, konferencje a także jako tło fotograficzne np. podczas nagrywania filmów czy reklam. Tkaninę można prać. Torba transportowa jest elementem kompletu.

 

Rozmiary - Cena

243x226cm - 1349zł netto

323x226cm - 1649zł netto

 

 

Prosta ścianka tekstylna. Łatwy montaż, transport w niewielkiej torbie. Brak efektu odbijania światła.

 

Ścianka prosta zbudowana jest z aluminiowej ramy składanej z niewielkich elementów, na którą naciąga się grafikę na tkaninie. Takie rozwiązanie umożliwia zarówno łatwy montaż ścianki bez narzędzi jak i bezproblemowy transport w torbie o niewielkich gabarytach. Grafika na tkaninie nie odbija światła, dzięki czemu ścianki TUBE FLAT są wykorzystywane jako ścianki fotograficzne, doskonale sprawdzają się jako tło na eventy, konferencje . Tkaninę można prać. Torba transportowa jest elementem kompletu. Zadruk jednostronny lub dwustronny

 

Rozmiary - Cena

243x244cm - 1449zł netto

304x228cm - 1599zł netto

608x244cm - 2989zł netto

Zadruk jednostronny

 

Efektowna ścianka reklamowa, nowoczesny kształt. Brak efektu odbijania światła. Bardzo prosty montaż oraz transport w niewielkiej torbie transportowej będącej elementem kompletu.

 

Ścianka zakrzywiona zbudowana jest z aluminiowej ramy składanej z niewielkich elementów, na którą naciąga się grafikę na tkaninie. Takie rozwiązanie umożliwia zarówno łatwy montaż ścianki bez narzędzi jak i bezproblemowy transport w torbie o niewielkich gabarytach. Grafika na tkaninie nie odbija światła dzięki cemu ścianka doskonale nadaje się jako tło na eventy, konferencje a także jako element scenografii. Ciekawy kształt przyciąga wzrok. Tkaninę można prać. Torba transportowa jest elementem kompletu.

 

Rozmiary - Cena

280x230cm - 1749zł netto

 

 

Efektowna ścianka reklamowa. Nowoczesny kształt. Brak efektu odbijania światła. W komplecie torba transportowa.

 

Ścianka łączona zbudowana jest z aluminiowej ramy składanej z niewielkich elementów, na którą naciąga się grafikę na tkaninie. Takie rozwiązanie umożliwia zarówno łatwy montaż ścianki bez narzędzi jak i bezproblemowy transport w torbie o niewielkich gabarytach. Grafika na tkaninie nie odbija światła dzięki cemu ścianka doskonale nadaje się jako tło na eventy, konferencje a także jako element scenografii. Ciekawy kształt przyciąga wzrok. Tkaninę można prać. Torba transportowa jest elementem kompletu.

 

Rozmiary - Cena

243x293cm - 1849zł netto

245x590cm - 3099zł netto

 

Drukarnia iPrint © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

drukarnia warszawa włochy
Twój e-mail
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Formularz kontaktowy

 

 

Baza Wiedzy - Sprawdź

Materiały reklamowe

Gadżety reklamowe

Wszystkie

Reklama zewnętrzna

Systemy wystawiennicze

Pozostałe