24 października 2017
Kalendarze: do koloru do wyboru    listkowe – niewielkie kalendarzyki, wielkości wizytówki. biurkowe – zapewniają dużą czytelność przy małej zajmowanej powierzchni na blacie biurka trójdzielne – najpopularniejsze i najbardziej funkcjonalne listwowane – cały rok znajdzie się na jednym arkuszu spiralowane – 13 stronic oraz kalendarium plus okładka Wielkoformatowe - od  formatu
05 lipca 2017
PŁYTY PCV, PLEXI, HIPS    Przygotowujesz się do prezentacji bądź wystawy? Chcesz przygotować estetyczne, wyraziste i wytrzymałe plansze prezentacyjne, które dobrze sprawdzą się zarówno w sali wykładowej, jak i poza nią? Wybierz współpracę z iPrint i postaw na profesjonalny druk na piance. To technika, która idealnie sprawdzi się w każdej sytuacji.
04 lipca 2017
Teraz na naszej stronie znajdziesz bazę wiedzy poligraficznej, co jakiś czas będą nowe nowinki oraz filmiki z produkcji.    - dziś możesz już sprawdzić "słownik poligraficzny" oraz "druk cyfrowy czy druk offsetowy"
03 lipca 2017
Drukarnia Warszawa - iPrint - Promocja    Katalog to najbardziej wszechstronna forma prezentacji Twojej firmy Oferujemy katalogi w oprawie zeszytowej, klejonej oraz spiralowanej. Jeżeli zdecydujesz się na oprawę zeszytową, do wykorzystania masz od ośmiu do kilkudziesięciu stron na papierze kredowym 130 g, 170 g i lub na papierze offsetowym 90 g.
drukarnia warszawa włochy
Twój e-mail
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Formularz kontaktowy

 

 

Baza Wiedzy - Sprawdź

Materiały reklamowe

Gadżety reklamowe

Wszystkie

Reklama zewnętrzna

Systemy wystawiennicze

Pozostałe

Drukarnia iPrint © 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.

POLITYKA PRYWATNOŚCI