Drukarnia iPrint © 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Druk na folii, folia na witryny

 

Druk na folii to świetna metoda własnej aranżacji firmy, restauracji, mieszkania czy sklepu. Folią można wykleić każdą gładką powierzchnię. Co za tym idzie, możemy wykleić nią ściany, okna, maszyny vendingowe, podłogi oraz wiele innych. Bez względu na to czego potrzebujesz – wybierz współpracę z iPrint. Jako specjaliści od usług poligraficznych zaoferujemy Ci najkorzystniejszą ofertę - nie tylko na terenie miasta Warszawa.

Profesjonalny druk na folii matowej, błyszczącej, one way vision, transparentnej lub szronionej.

 • Folia na witryny - folia perforowana, gładka, przezroczysta, i wiele innych dostępnych materiałów

 • naklejki - najlepszej jakości nawet przy bardzo drobnej grafice.

 • montaż – nasi pracownicy, z łatwością wykleja każde okna i witryny.

 • rozsądna cena – za niewielkie pieniądze uzyskasz reklamę, która rozświetli twoje witryny sklepowe

 • wykonane na najwyższej jakości materiałach – odpornych na uszkodzenie, działanie promieni słonecznych czy inne niekorzystne warunki atmosferyczne,

 • wydrukowane przy użyciu innowacyjnego sprzętu –  barwy i doskonały kontrast sprawi, że Twoja reklama będzie jeszcze bardziej atrakcyjna dla odbiorców.

 

 

 

folia, naklejki

Drukarnia warszawa druk folii

Folia do podświetleń, backlit

 

Folia Backlit (Backlit filmBacklight film albo Backlite) inaczej nazywany kliszą do podświetleń jest to najwyższej jakości translucentny materiał PCV. Struktura materiału gwarantuje równomierne przepuszczanie i rozproszenie światła sztucznego lub naturalnego padającego od spodu grafiki. Ta półprzeźroczysta mleczna klisza idealnie nadaje się do podświetlanych reklam typu citylight oraz lightbox. Nadruk nanosi się techniką solwentową, co gwarantuje bardzo duży kontrast i nasycenie koloru. Specjalnie opracowana struktura folii oraz metody druku sprawiają, że klisza wiernie oddaje kolorystykę oraz detale wybranej reklamy. Backlit film jest odporny na wilgoć i zadrapaniapromieniowanie UV oraz niską i wysoką temperaturę. Rewers jest antystatyczny. Jeśli posiadasz już własny lightbox, kaseton czy menuboard gastronomiczny, to wykonując wydruk na naszej kliszy do podświetleń możesz w łatwy, szybki i tani sposób zmienić grafikę. Doskonale nadaje się do podświetlanych gablot znajdujących się wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dzięki najlepszym na rynku ploterom drukujemy folie z jakością porównywalną do fotograficznej i rozdzielczością nawet do 1440dpi. Przy oświetleniu tylnym daje nasycone, mocne kolory i ostre kształty, szczególnie dobrze eksponowane w reklamie nocnej.

Naklejki, wlepki, etykiety

 

Naklejka jest wyjąt­kowo sku­tecz­nym i popularnym mate­ria­łem reklamowym i ma wiele wła­ści­wo­ści. Wyróżniamy naklejki: reklamowe, eventowe, biznesowe, informacyjne, okolicznościowe, dla dzieci. 

 

Zalety i możliwości:

 

 • samoprzylepne,

 • odporne na warunki atmosferyczne,

 • wykonane na folii białej lub transparentnej,

 • w dowolnym kształcie,

 • różne rozmiary i kolory,

 • szerokie zastosowanie: do naklejania na szybie, podłodze, płycie, pojeździe, itp.

Folia magnetyczna

 

 

Folia magnetyczna jest łatwousuwalnym nośnikiem reklamy. Najczęściej jest wykorzystywana do tworzenia reklamy wizualnej na pojazdach służbowych, gadżetów reklamowych na metalowe elementy w postaci breloków, notesów, magnesów na lodówkę. Występuję w wersji czarnej-plain oraz z białą okleiną przeznaczoną do druku.

 

Dostępna w rolach o szerokości 61cm i grubości 0,4mm, 0,5mm, 0,6mm, 0,7mm oraz 2mm.

Twój e-mail
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Formularz kontaktowy

 

 

Baza Wiedzy - Sprawdź

Materiały reklamowe

Gadżety reklamowe

Wszystkie

Reklama zewnętrzna

Systemy wystawiennicze

Pozostałe

Drukarnia iPrint Warszawa Ochota Centrum Włochy