Drukarnia iPrint © 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Drukarnia warszawa flagi

Flagi, Windery

 

Flaga jako materiał reklamowy i reprezentacyjny nieustannie narażona jest na siły natury.

Zmienna pogoda naszego klimatu nie oszczędza przedmiotów wystawionych na jej działanie.

W odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów w zakresie wytrzymałości naszych produktów wprowadzamy nowy rodzaj dzianiny o nazwie mesh.

 

Dzianina ta jest dziurkowana, a co za tym idzie, przepuszcza dużo więcej powietrza.

Stawia mniejszy opór wiejącym wiatrom i wytrzymuje większe prędkości.

 

Zalecamy ją klientom, którzy eksponują flagi w miejscach szczególnie narażonych na porywy wiatru, na dużych wysokościach, w górach, na wzniesieniach i otwartych przestrzeniach oraz na wysokich masztach.

 

Materiał ten, z racji specjalnej apretury (impregnacji) jest także przystosowany do ekspozycji w środowisku wyższego zasolenia zwłaszcza nad morzem.

 

Zastosowane otwory nie powodują pogorszenia walorów wizualnych. Nadruk jest czytelny i dobrze widoczny, także z drugiej strony(w lustrzanym odbiciu).

 

Klienci, którzy raz zdecydowali się na wydruk flag na mesh'u pozostają przy tym wyborze przy ponawianiu swoich wydruków. Naszym zdaniem to najlepsza rekomendacja.

 

Flaga jest symbolem, który od wieków towarzyszy państwom jako element budujący ich tożsamość narodową. Pojawia się wzniosła atmosfera oraz pozytywne konotacje. Od niedawna flagi zaczęły być także wykorzystywane jako sposób promocji przedsiębiorstw, które za pomocą tej nietypowej formy reklamy podnoszą swój prestiż i budują świadomość marki wśród klientów.


 

Oferowane przez nas flagi stanowią formę promocji, po którą chętnie sięgają firmy uczestniczące w różnego rodzaju targach, obchodach rocznicowych oraz innych ważnych wydarzeniach.

Flagi służą do budowania odpowiedniego wizerunku przedsiębiorstwa.

 

 

Maszty reklamowe (tzw. Windery) dzięki niezwykle uniwersalnej formie oraz dużej funkcjonalności stanowią często wykorzystywaną formę reklamy. Doskonałe na wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe a także do sklepów oraz na targi.

Skrzydła reklamowe (Windery) to efektowna forma reklamy, w której skład wchodzi maszt oraz flaga. Dzięki swojej charakterystycznej i unikatowej formie pozwala skutecznie wyróżnić dany produkt na tle innych systemów reklamy wizualnej zarówno zewnętrznej jak i wewnętrznej.

 

Jest to idealne narzędzie wykorzystywane przede wszystkim przy okazji różnych „eventów” ze względu na łatwość montażu oraz przewożenia.

 

Lekka konstrukcja pozwala na łatwy transport oraz prosty montaż.  Windery wykorzystywane są często na plażach oraz stokach narciarskich, nie mniej jednak konstrukcja skrzydeł reklamowych pozwala na wykorzystanie ich zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków.

Twój e-mail
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Formularz kontaktowy

 

 

Baza Wiedzy - Sprawdź

Materiały reklamowe

Gadżety reklamowe

Wszystkie

Reklama zewnętrzna

Systemy wystawiennicze

Pozostałe

Drukarnia iPrint Warszawa Ochota Centrum Włochy