Drukarnia iPrint © 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

reklama

Drukarnia warszawa fotoobrazy

 

 

 

 

 

Kontakt

Parametry produktu:

 

Rodzaj druku: solwentowy

 

Termin realizacji: 1 - 7 dni

 

Format: dowolny

 

 

Foto Obrazy

 

Szukasz ciekawego sposobu na udekorowanie ścian?

Zależy Ci na tym, by w Twoim biurze, salonie czy sypialni zawisnął niepowtarzalny obraz czy własnoręcznie zrobione zdjęcie?

Wystarczy, że zamówisz fotoobraz, by zrealizować swój pomysł. W iPrint wydruki na płótnie wykonujemy profesjonalnie – troszcząc się o to, by zawieszone na ścianach, dodały wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

Stylowy fotoobraz – dekoracja idealna

Nasza drukarnia cyfrowa może przekształcić niemal każde zdjęcie w stylowy obraz na płótnie – wystarczy, że wyślesz nam wybraną przez siebie fotografię, byśmy w krótkim czasie stworzyli z niej małe dzieło sztuki. To Ty decydujesz, co znajdzie się na obrazie, jaki będzie jego rozmiar i gdzie zawiśnie. Stwórz zatem niebanalną dekorację wnętrza razem z nami – zapraszamy!

W iPrint:

  • drukujemy przesłany przez Ciebie obraz na płótnie – wykorzystujemy do tego innowacyjne maszyny drukarskie, które pozwalają uzyskać wyjątkową głębię kolorów, doskonały kontrast oraz jakość na lata,
  • naciągamy tak przygotowane wydruki na płótnie na wysokiej jakości ramę z drewna sosnowego - nadając im kształt klasycznego obrazu,
  • brzegi obrazu, naciągniętego na drewnianą ramę, są również zadrukowane – nadaje to obrazowi przestrzennego, trójwymiarowego efektu – niemożliwego do uzyskania, gdy obraz na płótnie zastępuje fototapeta.

Tak przygotowany obraz na płótnie jest do Ciebie dostarczany – możesz go odebrać osobiście w naszej siedzibie ul. Cietrzewia 5, Warszawa lub otrzymać w formie paczki pod wskazany adres.

 

 

Wycena indywidualna

 

Ze względu na różnorodność dostępnych formatów,  rodzajów wykończeń i uszlachetnień - wycenę przygotowujemy zawsze indywidualnie. 

 

zapraszamy do kantaku

drukarnia warszawa włochy
Twój e-mail
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Formularz kontaktowy

 

 

Baza Wiedzy - Sprawdź

Materiały reklamowe

Gadżety reklamowe

Wszystkie

Reklama zewnętrzna

Systemy wystawiennicze

Pozostałe