Drukarnia iPrint © 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Drukarnia iPrint - Drukarnia cyfrowa, wielkoformatowa, agencja reklamowa.

 

Firma iPrint została stworzona dla klientów ceniących jakość, terminowość i niezawodność.  Jesteśmy otwarci na stałą współpracę z firmami jak również z klientem indywidualnym.

 

Na naszą drukarnię można liczyć. Standardowe zlecenia wykonujemy zaraz po złożeniu zamówienia.
Produkcja działa przez 7 dni w tygodniu.. Dołożymy wszelkich starań aby uratować każdą sytuację.
Jeśli posiadają Państwo niestandardowe zlecenie, wystarczy wysłać wiadomość mailową z opisem produktu, a my na pewno sobie poradzimy. Współpracujemy z gronem doświadczonych podwykonawców, którzy pod naszym nadzorem przygotują najbardziej wymagające zamówienia. 

Współpraca - stały kontakt z naszym przedstawicielem handlowym, ustalenie potrzeb klienta, przedstawienie najlepszej oferty.

 

Realizacja -  przygotowanie projektów graficznych, przy dobraniu odpowiedniej technologii druku.

 

Bezpieczeństwo - realizowane zlecenia w najlepszej jakości, przy zachowaniu terminu.

Nowoczesne maszyny

 

Od rozpoczęcia działalności iPrint nieustannie inwestuje w nowe technologie pozwalające uzyskać najwyższą jakość oraz efektywniejszą pracę. Nasz park maszynowy składa się z renomowanych marek uznanych na całym świecie jako czołowych producentów maszyn tj.  Xerox, Stormjet

Terminowość

 

Wiemy jak wygląda załatwianie spraw, gdy zostały nam ostatnie godziny do przygotowania kampanii reklamowej, spotkania, konferencji czy prezentacji firmy. Też jesteśmy ludźmi i doskonale rozumiemy sytuację kiedy pali nam się grunt pod nogami. 

Dlatego kolejnym priorytetem dla naszej drukarni jest znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji i "ugasić pożar" w Państwa firmie. Całodobowo i 7 dni w tygodniu, możecie Państwo zadzwonić lub napisać do naszych przedstawicieli. Numery i adresy e-mail podane są w zakładce kontakt.

Służymy pomocą. 

Jakość

 

Priorytetem dla naszej firmy jest jakość naszych usług i produktów. Szczególną uwagę zwracamy na jakość materiałów użytych w produkcji. Ponadto dostarczone pliki przez Klienta są weryfikowane pod kątem poprawnego przygotowania do druku. Dbamy również aby nasze maszyny drukujące oraz monitory były skalibrowane aby uzyskać jak najwierniejsze kolory. Także proces produkcyjny podlega ścisłym wymogom. Każdy produkt poddawany jest kontroli, która pozwala nam na bieżąco monitować poprawność wykonania usługi.

Doświadczony zespół

 

Drukarnia iPrint powstała we wrześniu 2016 r. Naszą przewodnią myślą jest spełnić oczekiwania każdego klienta. Dzięki stałemu rozwojowi uzupełniamy nasz park maszynowy w sprzęt, który pozwoli nam na wykonanie najbardziej skomplikowanych zleceń.

Poza drukarnią prowadzimy również agencję reklamową, dlatego jeśli sami nie posiadamy jakiegoś produktu, zawsze go dla Państwa znajdziemy i przedstawimy najlepszą opcję lub kilka wariantów wykonania zlecenia. 

W skład zespołu wchodzą młodzi, energiczni pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży poligraficznej..  

jakość, barwa, kolor
czas, termin
druk solwentowy
doświadczony zespół

 Naszymi mocnymi stronami jest:

 

 

Twój e-mail
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Formularz kontaktowy

 

 

Baza Wiedzy - Sprawdź

Materiały reklamowe

Gadżety reklamowe

Wszystkie

Reklama zewnętrzna

Systemy wystawiennicze

Pozostałe

Drukarnia iPrint Warszawa Ochota Centrum Włochy