Drukarnia iPrint © 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Drukarnia warszawa identyfikatory

Akcesoria Eventowe - Warszawa

 

 

Identyfikatory

 

Drukowanie identyfikatorów - drukarnia Warszawa

Zachowanie porządku, ładu i bezpieczeństwa na terenie obiektu, wymaga stosowania identyfikatorów. Identyfikatory to najprostszy i najskuteczniejszy sposób na autoryzację osób, przebywających w konkretnym obiekcie. Jeżeli chcą Państwo wprowadzić identyfikatory do swojego zakładu, szkoły, szpitala lub zamówić identyfikatory dla wolontariuszy, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jako drukarnia cyfrowa, jesteśmy wykonawcą identyfikatorów w wielu odmianach. Mogą Państwo u nas zamówić identyfikatory laminowane oraz personalizowane. Duży wybór form mocowania to kolejny atut. Wszystkie identyfikatory, które u nas Państwo zamówią, posiadają możliwość personalizacji. Dzięki temu otrzymują Państwo gotowy produkt, z wydrukowanym zdjęciem, imieniem i nazwiskiem i pozostałymi informacjami, zgodnie z Państwa życzeniem. Szybki termin realizacji, niedroga wysyłka na terenie kraju i całego świata, a do tego możliwość domówienia identyfikatorów w mniejszych nakładach, dla nowych pracowników. To wszystko tylko u nas.

Akcesoria do Identyfikatorów

 

 • Identyfikatory ze sztywnej przezroczystej folii z klipsem i agrafką. 
  Wymiar 90x55 mm(poziomy). W ofercie również ekonomiczna wersja z cieńszej folii, w niższej cenie.
 • Etui na kartę plastikową z twardego tworzywa. Zabezpiecza identyfikator przed złamaniem, porysowaniem i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Chroni pasek magnetyczny. Cena bez klipsa mocującego.
 • Holdery z twardego tworzywa z taśmą na kartę plastikową. Do zawieszenia na szyi. Wykonany z elastycznego polipropylenu odpornego 
  na pęknięcia. Zabezpiecza identyfikator przed złamaniem, porysowaniem 
  i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Chroni pasek magnetyczny. 
 • Etui na karty magnetyczne z twardego tworzywa. Tył holdera zakryty. Odkryty przód nie zniekształca grafiki. Trzyma identyfikator plastikowy na specjalnych zaczepach. Zabezpiecza identyfikator przed złamaniem, porysowaniem i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Chroni pasek magnetyczny. Orientacja pozioma. Materiał - przezroczyste plexi. Format użytkowy: 86x54 mm POZIOMY

Druk biletów

 

Organizujesz imprezę, mecz, koncert? Bez biletów się nie odbędzie! Twój projekt wydrukujemy w czterech kolorach na offsecie 90 g. Dla ułatwienia bilety możemy skleić w bloczki po 100 szt. Jeżeli potrzebujesz bilety z numeracją to dobrze trafiłeś! Mamy je w ofercie. Nie martw się również o rozdzielanie biletów – doskonale ułatwi to perforacja.

W naszej ofercie także druk biletów drukiem cyfrowym - w każdym formacie jak i na dowolnej gramaturze papieru kredowego.

Opaski eventowe

 

Opaski na rękę eventowe
Opaski na rękę które oferujemy to: opaski TYVEK, opaski PLASTIC, opaski VINYL. Opaski mogą być dowolnie nadrukowane Państwa logo lub tekstem. Również w pełnym kolorze przy bardzo atrakcyjnej cenie!

 

 • Opaski Tyvek to korzystna cenowo, forma kontroli wejścia na  imprezę. Tyvek jest syntetycznym, woodpornym papierem. Jest trwały  i trudny  do rozerwania,  dzieki  czemu  nie  ma  możliwości oddania  opaski drugiej osobie.

Druk numerów startowych

 

Oferta na numery startowe adresowana jest nie tylko dla szkół i klubów sportowych, ale wszystkich firm, które w przyszłości planują organizację imprez, których jednym z elementów będą biegi. Numery startowe drukowane są na wysokogatunkowym wodoodpornym materiale sport water improved  i zostają wyposażone w praktyczny i niezawodny system mocowania do koszulek. Duży i czytelny numer wydrukowany na zawieszce, pozwala na szybki i łatwe zidentyfikowanie każdego z uczestników rajdu. Na drukowanych przez nas numerach startowych, jest możliwość umieszczenia logotypów sponsora, a także innych ważnych informacji, np. nazwy wydarzenia, daty lub numerów telefonów. Polecamy tę formę znakowania uczestników jako jedną z ciekawszych, a jednocześnie bardzo praktycznych i ułatwiających organizatorom zachowanie porządku i bezpieczeństwa na trasie biegu.

Twój e-mail
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Formularz kontaktowy

 

 

Baza Wiedzy - Sprawdź

Materiały reklamowe

Gadżety reklamowe

Wszystkie

Reklama zewnętrzna

Systemy wystawiennicze

Pozostałe

Drukarnia iPrint Warszawa Ochota Centrum Włochy