Drukarnia iPrint © 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Druki Okolicznościowe

 

Zaproszenia - drukarnia warszawa

 

Niespo­ty­kane, eks­klu­zyw­nie wyko­nane zapro­sze­nia na każdą oka­zję i uro­czy­stość. Moż­li­wość per­so­na­li­za­cji każ­dej, poje­dyń­czej sztuki. Do wyboru bogata gama wzo­rów, for­ma­tów papieru i atrak­cyj­nych dodat­ków. Reali­zu­jemy także druk podzię­ko­wań i dyplo­mów.

Najtańsze zaproszenia ślubne, w warszawie i okolicy, zrealizujesz w naszej drukarni iPrint.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zaproszenia

zaproszenia

Drukarnia warszawa druk zaproszeń

Winietki

 

Winietki ułatwiają organizację każdej imprezy. Wprowadzają ład i porządek, stanowiąc jednocześnie dodatkowy element dekoracji stołu. Niezbędne na przyjęciach weselnych, ale także na konferencjach, szkoleniach, bankietach, itp.

Etykiety

 

Druk Etykiet wykonane na podstawie oryginalnych projektów przy użyciu materiałów np. papierów samoprzylepnych (matowych, połyskowych lub półpołyskowych) oraz foli samoprzylepnych.

 

Podstawową rolą etykiet jest zwrócenie uwagi klienta i wyróżnienie towaru na półce, co zapewniają  uszlachetnienia lub unikatowe kształty.

 

Etykiety samoprzylepne na podłożu papierowym mają bardzo szerokie zastosowanie. W zależności od produktu lub branży, w której są wykorzystywane, stosujemy do ich produkcji różne rodzje papierów samoprzylepnych. Posiadają one różne rodaje kleju oraz dodatkowe uszlachetnienia w celu zabezpieczenia oraz wydłużenia żywotności oraz atrakcyjności etykiety. W chwili obecnej etykiety drukujemy arkuszowo na maszynach offsetowych oraz cyfrowych od najmniejszej ilości.

Gotowe etykiety są przez nas nacinane i pozostawiane na arkuszach lub wycinane z nacięciem od przodu lub od tyłu w celu łatwieszczego odrywania.

Plan stołów sali weselne

 

Eleganckie przyjęcie nie odbędzie się bez planu stołów, który bardzo ułatwi gościom odnalezienie swojego miejsca na sali weselnej.

Plan stołu wykonany z kredowego papieru, wygląda naprawdę elegancko.

 

Wszystkie nasze plany stołów dopasowujemy do wybranych przez Państwa zaproszeń, dzięki czemu wszystko stanowi całość.

Twój e-mail
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Formularz kontaktowy

 

 

Baza Wiedzy - Sprawdź

Materiały reklamowe

Gadżety reklamowe

Wszystkie

Reklama zewnętrzna

Systemy wystawiennicze

Pozostałe

Drukarnia iPrint Warszawa Ochota Centrum Włochy