Drukarnia iPrint © 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Stojaki reklamowe

Ścianki tekstylne

Rama aluminiowa

Ścianki tekstylne alu.

Rama alumionowa: 

 

Ramka na ścianę świetnie nadaje się jako ekspozycja sklepowa, do prezentacji oferty czy też jako dekoracja. Wydruk tekstylny bardzo łatwo wymienić bez użycia narzędzi oraz bez demontażu samej konstrukcji. W komplecie zawieszki do powieszenia na ścianie.

 

Ścianki tekstylne aluminiowe: 

 

Ścianka reklamowa z szerokiego profila. Efektowna rama do prezentacji oferty, jako dekoracja sklepu czy też  ścianka na targi. Wydruk tekstylny nie odbija flesza, bardzo łatwo go wymienić bez użycia narzędzi oraz bez demontażu samej konstrukcji.

 

Ścianki tekstylne

 

Ścianka zbudowana jest z aluminiowej ramy składanej z niewielkich elementów, na którą naciąga się grafikę na tkaninie. Takie rozwiązanie umożliwia zarówno łatwy montaż ścianki bez narzędzi jak i bezproblemowy transport w torbie o niewielkich gabarytach. Grafika na tkaninie nie odbija światła, dzięki czemu ścianki są wykorzystywane jako ścianki fotograficzne, doskonale sprawdzają się jako tło na eventy, konferencje . Tkaninę można prać.

 

Stojaki reklamowe

 

zbudowana jest z aluminiowej ramy składanej z niewielkich elementów, na którą naciąga się grafikę na tkaninie. Takie rozwiązanie umożliwia zarówno łatwy montaż  bez narzędzi jak i bezproblemowy transport w torbie o niewielkich gabarytach. Grafika na tkaninie nie odbija światła dzięki czemu ścianka doskonale nadaje się jako tło na eventy, konferencje a także jako element scenografii. Ciekawy kształt przyciąga wzrok. Tkaninę można prać.

 

Twój e-mail
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Formularz kontaktowy

 

 

Baza Wiedzy - Sprawdź

Materiały reklamowe

Gadżety reklamowe

Wszystkie

Reklama zewnętrzna

Systemy wystawiennicze

Pozostałe

Drukarnia iPrint Warszawa Ochota Centrum Włochy